ŠOLSKO TEKMOVANJE V AKROBATIKI

V ponedeljek, 4. 12., je na OŠ Dušana Bordona potekalo polfinale v akrobatiki. Našo šolo je zastopalo kar 30 učencev, ki so dosegli odlične rezultate. Najmlajši dečki so ekipno zasedli 1. mesto, najmlajše deklice 4. mesto. Gabriel Maslo je po seštevku točk kot posameznik dosegel 3. mesto. Pri mlajših deklicah smo imeli dve ekipi, ki sta zasedli 2. in 6. mesto. V kategoriji mlajših dečkov je kot posameznik nastopal Aleks Stević, ki je zasedel 5. mesto. Starejše deklice so ekipno zasedle 5. mesto, starejši dečki pa 3. mesto.

V torek, 12. 12. 2023 je bilo finale šolskega državnega prvenstva v akrobatiki, v katerega so se uvrstile ekipa mlajših deklic (Korina Benkič, Tia Šavle, Sofia Marsič, Nija Fabris in Pia Žerak) in kot posamezniki: Sofia Bokan, Aleks Stević in Kris Ražman Murtić. Sofia Bokan je zasedla 19. mesto, Aleks Stević 18. mesto, Kris Ražman Murtić 26. mesto. Mlajše deklice pa so postale državne prvakinje.
Iskrene čestitke vsem tekmovalcem za vrhunske rezultate!
(Skupno 116 obiskov, današnjih obiskov 1)